Uwaga! Nabór wniosków o mieszkania zakończył się 31 stycznia br. Jeżeli chcesz zapisać się na listę rezerwową, wypełnij poniższy formularz. W przypadku, gdyby któreś z mieszkań się zwolniło, powiadomimy Cię o tym.

Jakie mieszkanie chciałbyś wynająć?

Podaj swoje dane
Wyrażam zgodę na przesłanie mi informacji i ofert dotyczących oferty najmu przez MDR Katowice Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-032), ul. Przeskok 2.
Każdą ze zgód można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych przez MDR Katowice Sp. z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora polegającego na realizacji działań marketingowych. Przysługuje Pani/ Panu prawo żądania dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia, prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo przeniesienia danych do innego administratora. Przysługuje Pani/ Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegóły w Polityce prywatności.

Punkt informacyjny – z uwagi na pandemię wizyty w punkcie są wstrzymane; zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku:

tel. (22) 703 43 49 w godz. 9 – 17

tel. (32) 259-36-91 w godz. 7.30 – 15.30
tel. (32) 259-39-27 w godz. 7.30 – 15.30

mail: mieszkanieplus@mplus.pl

Facebook:
GrupaNowyNikiszowiec

Strony internetowe:
o programie Mieszkanie Plus: mplus.pl
o rynku najmu: infonajem.pl

strona Katowickiego TBS: tbs.katowice.pl

Kalkulator dopłat do czynszu