Jeżeli chcesz zapisać się na listę rezerwową, wypełnij poniższy formularz. W przypadku, gdyby któreś z mieszkań się zwolniło, powiadomimy Cię o tym.

Skąd się dowiedziałeś o tym osiedlu?
Podaj swoje dane
Wyrażam zgodę na przesłanie mi informacji i ofert dotyczących oferty najmu przez MDR Katowice Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-032), ul. Przeskok 2.
Każdą ze zgód można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych przez MDR Katowice Sp. z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora polegającego na realizacji działań marketingowych. Przysługuje Pani/ Panu prawo żądania dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia, prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo przeniesienia danych do innego administratora. Przysługuje Pani/ Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegóły w Polityce prywatności.

Infolinia: (22) 703 43 49 w godz. 8 – 18

mail: infolinia@mdr.pl

Komercjalizatorzy:

Agnieszka Citak, tel. 510 211 498

Jagoda Pięta, tel. 515 279 633

Facebook:
GrupaNowyNikiszowiec

Strony internetowe:
o inwestycjach>>

o firmie>>

Kalkulator dopłat do czynszu

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych:
Monika Matuszewska  

iod@pfrm.pl tel. 572 774 725