Dyżur osiedlowy – 20 maja br. (sobota) w godz. 13 – 19

Dyżur odbędzie się 20 maja (sobota) w godz. 13 – 19, w Biurze Zarządcy Nowego Nikiszowca.

Do udziału zachęcamy wszystkich, którzy chcieliby uzyskać informacje o zasadach najmu instytucjonalnego z dojściem do własności lub porozmawiać o innych, ważnych dla Mieszkańców sprawach. W przypadku kwestii wymagających sprawdzenia danych w systemie, uzyskania zgód korporacyjnych, opinii prawnych, etc. – najlepiej przesłać pytania wcześniej na adres: infolinia@mdr.pl; pozwoli nam to lepiej przygotować się do spotkania.

Zapraszamy do  wybrania preferowanych godzin w elektronicznym formularzu, który został wysłany na Państwa skrzynki e-mail. Prosimy o odpowiedzi do godz. 12tej w piątek (19 maja). Na ich podstawie przygotujemy harmonogram spotkań, który wyślemy do Państwa pocztą e-mail. Jeżeli wolą Państwo powiadomienie telefoniczne, można to zaznaczyć w formularzu (np. w rubryce, gdzie wpisujecie Państwo imię i nazwisko).

Jednocześnie prosimy, aby w jednym spotkaniu uczestniczyło na raz maksymalnie 5 osób. W przypadku, gdybyście Państwo chcieli spotkać się z nami w większym gronie, prosimy o zgłoszenie tego przez Infolinię: tel. 22 703 43 49.  Postaramy się zorganizować takie spotkanie, ale prawdopodobnie będzie potrzeba wynajmu większego pomieszczenia poza osiedlem i ustalenia odrębnego terminu.

do zobaczenia!

Biuro Najmu